Dubbelconcert | Crescendo en KWOV

Dubbelconcert | Crescendo en KWOV

Dubbelconcert vol muzikale energie in Boogie Woogie

Muziekliefhebbers kunnen zich opmaken voor een bijzondere avond! Crescendo Ratum en de Koninklijke Winterswijksche Orkest Vereeniging (KWOV) treden beiden op in Boogie Woogie in Winterswijk.  Het concert belooft een afwisselende en muzikale avond te worden.

Crescendo Ratum, onder leiding van dirigent Erik Kluin, trakteert het publiek op een gevarieerd programma met onder andere The Last Journey van Bert Appermont, Don’t Stop Me Now van Queen en een medley met muziek van Paul de Leeuw.

Voor de KWOV, geleid door dirigent Christian Ansink, is dit concert een try-out in aanloop naar hun concoursdeelname op 22 november in Zutphen. De musici spelen het inspeelwerk A Time There Was van Harrie Janssen, gevolgd door het dramatische Othello van Alfred Reed en het afwisselende Lake of the Moon van Kevin Houben. Muziekliefhebbers uit Winterswijk en omgeving zijn van harte welkom om deze muzikale avond bij te wonen.

Wanneer

  • Zaterdag 15 november 2025 om 20.15 uur

Prijzen

  • Tickets € 7,50 per persoon (inclusief consumptie). Tickets zijn verkrijgbaar aan de zaal.

Locatie

Neem alvast een kijkje